6,20
Rodomi 3 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
GREE Sieninis šilumos siurblys AMBER NORDIC 5,30/6,20 kW, yra Wifi
1400,00 €
arba
140,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | GREE |
|---|---|
| Serija | AMBER NORDIC |
| Vidinis blokas | GWH18YE-S6DBA1B/I |
| Išorinis blokas | GWH18ACE-S6DBA1A/O |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,30 / 6,20 |
| Šaldymo galia, kW | 5,30 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,2 – 7,2) |
| Šildymo galia, kW | 6,20 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (1,2 – 9,2) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -30 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,32 (0,35-2,5) |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 1,32 (0,35-3,3) |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,40 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 5,30 |
| Naudingo veikimo koeficientas EER / COP, W/W | 4,02/4,22 |
| SEER / SCOP | 6,40 / 5,30 |
| Energijos klasė | A++ / A+++ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 1200/1150/1050/950/850/780/600 |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 327x1101x249 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 790x980x427 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 16,5 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 62,5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 5/8 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 40 |
| Freono kiekis / papildymas nuo, kg/m | 1,5 / 5,0 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW / per metus | 281 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW / per metus | 1757 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -18 ~ 52 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -30 ~ 24 |
| Darbinės temperatūros ribos vidiniame bloke, °C | 16 ~ 30 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke, dB(A) | 56 |
| Triukšmo lygis išoriniame bloke, dB(A) | 56 |
| Minimalus / maksimalus vamzdyno ilgis, m | 3 / 40 |
| Maksimalus aukščių skirtumas, m | 20 |
| Kompresoriaus tipas | Rotorinis dviejų pakopų |
| Įvado laidas, Ømm² | 3×1,5 |
| Elektros tiekimas / privedamas prie dalies, V-PhHz | 220-1-50 / išorinės |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Maksimali srovė šildyme, A | 5,9 |
| Maksimali srovė šaldyme, A | 5,9 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 25 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Electrolux Šilumos siurblys oras-vanduo 6,2/6,55 kW
2919,00 €
arba
291,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Electrolux |
|---|---|
| Vidinis blokas | EHB-60/N8 |
| Išorinis blokas | EMHP-6V/N8 |
| Nominali galia, kW | 6,2 / 6,55 |
| Šildymo galia, kW | 6,20 |
| Šaldymo galia, kW | 6,55 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| COP / EER | 5,00 / 4,90 |
| COP | 5,00 |
| EER | 4,90 |
| Energijos klasė | A+++ |
| Freonas | R32 |
| Elektrinis tenas, kW | 1,5+1,5 |
| Vidinio bloko maitinimas, V/Pv/Hz | 220-240/1/50 |
| Išorinio bloko maitinimas, V/Pv/Hz | 230/1/50 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 420x790x270 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 1007x712x426 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 41 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 57 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Sieninis šilumos siurblys oras-oras (-30°C) ICY3 5,30/6,20 kW, yra Wifi
1553,00 €
arba
155,30 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Serija | ICY3 |
| Modelis | CH-S18FTXTB2S-NG |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,30 / 6,20 |
| Šaldymo galia, kW | 5,30 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,00 – 6,30) |
| Šildymo galia, kW | 6,20 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (1,00 – 7,14) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -30 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,18 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 1,45 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,60 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,40 |
| SEER / SCOP | 6,60 / 4,40 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 500/600/780/850/950/1050/1200 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 25/30/33/35/37/40/44 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 56 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 1101x327x249 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 1003x790x427 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 16,5 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 62,5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 5/8 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 1,5 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 40 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 40 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 20 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -18 ~ 52 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -30 ~ 24 |
| Kompresoriaus tipas | Rotorinis |
| Sausinimas, l/val. | 1,8 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
