5,50
Rodomi 8 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
HTW Multisplit tipo oro kondicionieriaus išorinis blokas IX41B 5,20/5,50 kW
964,00 €
arba
96,40 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | IX41B |
| Modelis | HTW-MO2-052IX41B2R32 |
| Prijungiamų vidinių blokų skaičius | 2 |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,20 / 5,50 |
| Šaldymo galia, kW | 5,20 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (2,05 – 5,2) |
| Šildymo galia, kW | 5,50 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (2,3 – 5,6) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,10 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 3,80 |
| SEER / SCOP | 6,10 / 3,80 |
| Energijos klasė | A++ / A |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A |
| Oro srautas išoriniame bloke, m³/h | 2100 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 54 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 805x554x333 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 35,0 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 2 x 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 2 x 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 1,25 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 12 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 40 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 15 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15 ~ 24 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW | 1,63 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW | 1,50 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Multi-Split tipo sistemos vidinė ortakinė dalis 5,00/5,50 kW, yra Wifi
1179,00 €
arba
117,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FBA50A9 |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 5,00 / 5,50 |
| Šaldymo galia, kW | 5,00 |
| Šildymo galia, kW | 5,50 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Oro srautas vidiniame bloke, šaldant (maks.), m³/h | 900 |
| Garso slėgio lygis, dB(A) | 29/32/35 |
| Išvystomas maksimalus statinis slėgis, Pa | 150 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 700x245x800 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 28 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/2 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1.0 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Ortakinis oro kondicionierius 5,00/5,50 kW, yra Wifi
2489,00 €
arba
248,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FBA50A9 |
| Išorinis blokas | RXM50R |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 5,00 / 5,50 |
| Šaldymo galia, kW | 5,00 |
| Šildymo galia, kW | 5,50 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | 5,5 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -20 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,27 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,06 |
| SEER / SCOP | 6,27 / 4,06 |
| Energijos klasė | A+ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 900 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 29/32/35 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 48 |
| Išvystomas maksimalus statinis slėgis, Pa | 150 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 700x245x800 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 870x734x373 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 28 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 50 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/2 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 1150 (10) |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -20 ~ 24 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis / aukščio perkrytis, m | 30 / 20 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1.0 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Multisplit tipo ortakinis vidinis blokas 5,00/5,50 kW
539,00 €
arba
53,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Modelis | CHML-ID18RK |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 5,00 / 5,50 |
| Šaldymo galia, kW | 5,00 |
| Šildymo galia, kW | 5,50 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 500/600/700 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 33/41/43/51 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 26 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Ortakinis šilumos siurblys oras-oras (-20°C) 5,00/5,50 kW, yra Wifi
1320,00 €
arba
132,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Vidinis blokas | CH-IDS050PRK |
| Išorinis blokas | CH-IU050RK |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 5,00 / 5,50 |
| Šaldymo galia, kW | 5,00 |
| Šildymo galia, kW | 5,50 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -20 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,55 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 1,45 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 5,60 |
| Energijos klasė | A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 950 |
| Oro srautas išoriniame bloke, m³/h | 3000 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 36/39/42/43 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 53 |
| Išorinis statinis slėgis (nominal. / maks.), Pa | 25/50 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 818x302x596 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 26 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 39 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 1 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 16 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 20 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 20 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -20 ~ 52 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -20 ~ 24 |
| Standartinis vamzdyno ilgis, m | 5 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Vidinio bloko maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Išorinio bloko maitinimo kabelis, mm² | 3×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 2×1,0 |
| Elektros srovė (max), A | 6 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Kasetinis šilumos siurblys oras-oras (-20°C) 5,00/5,50 kW, yra Wifi
1399,00 €
arba
139,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Vidinis blokas | CH-IC050RK |
| Išorinis blokas | CH-IU050RK |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 5,00 / 5,50 |
| Šaldymo galia, kW | 5,00 |
| Šildymo galia, kW | 5,50 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -20 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,56 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 1,65 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 5,90 |
| Energijos klasė | A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 700 |
| Oro srautas išoriniame bloke, m³/h | 3000 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 33/36/39/44 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 53 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 818x302x596 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 20 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 39 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 1 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 16 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 35 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 20 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -20 ~ 52 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -20 ~ 24 |
| Standartinis vamzdyno ilgis, m | 5 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Vidinio bloko maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Išorinio bloko maitinimo kabelis, mm² | 3×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 2×1,0 |
| Elektros srovė (max), A | 7,24 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Palubinis-grindinis šilumos siurblys oras-oras (-20°C) 5,00/5,50 kW, yra Wifi
1349,00 €
arba
134,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Vidinis blokas | CH-IF050RK |
| Išorinis blokas | CH-IU050RK |
| Tipas | Palubiniai-grindiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 5,00 / 5,50 |
| Šaldymo galia, kW | 5,00 |
| Šildymo galia, kW | 5,50 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -20 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,55 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 1,60 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,10 |
| Energijos klasė | A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 850 |
| Oro srautas išoriniame bloke, m³/h | 3000 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 36/39/42/44 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 53 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 870x665x235 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 818x302x596 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 26 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 39 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 1,0 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 16 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 35 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 20 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -20 ~ 52 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -20 ~ 24 |
| Standartinis vamzdyno ilgis, m | 5 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Vidinio bloko maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Išorinio bloko maitinimo kabelis, mm² | 3×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 2×1,0 |
| Elektros srovė (max), A | 6,9 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
GREE Multi-Split tipo sistemos vidinė kasetinė dalis FREE MATCH 5,00/5,50 kW, yra Wifi
530,00 €
arba
53,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | GREE |
|---|---|
| Serija | FREE MATCH |
| Vidinis blokas | GKH(18)EB-K6DNA5A/I |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 5,00 / 5,50 |
| Šaldymo galia, kW | 5,00 |
| Šildymo galia, kW | 5,50 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Garso slėgio lygis, dB(A) | 43/39/36/34/32/30/28 |
| Matmenys (HxWxD), mm | 265x570x570 |
| Grotelių matmenys, mm | 47,5x620x620 |
| Apdailos grotelės | TF05 |
| Svoris (netto), kg | 17,0 |
| Grotelių svoris, kg | 3,0 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |

