16,10
Rodomi 4 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Midea Ortakinis oro kondicionieriai 14,10/16,10 kW
2559,00 €
arba
255,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Vidinis blokas | MTJ-48HWFNX-QRD0W(GA) |
| Išorinis blokas | MOX630U-48HFN8-RRD0W(GA) |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 150 |
| Nominali galia, kW | 14,10 / 16,10 |
| Šaldymo galia, kW | 14,10 |
| Šildymo galia, kW | 16,10 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -22 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 0,81~6,45 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,95~5,80 |
| Galia (kW) iki | 15.1 – 20.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 5,80 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,00 |
| SEER / SCOP | 5,80 / 4,00 |
| Energijos klasė | A+ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A+ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 660 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 39.5–43.5 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 64 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 1200×245×750 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 946x810x410 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 40.4 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 90 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 2900 (5) |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 50 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 25 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -22 ~ 24 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 380-400V/3f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 5×2.5 mm² |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×2.5 mm² (ekranuotas) |
| Elektros instaliacijos srovė (maks.), A | 30 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 30 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Midea Palubinis-grindinis oro kondicionierius 14,10/16,10 kW
3130,00 €
arba
313,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Vidinis blokas | MUE-48HRFNX-QRD0W(GA) |
| Išorinis blokas | MOX630U-48HFN8-RRD0W(GA) |
| Tipas | Palubiniai-grindiniai |
| Patalpoms iki, m² | 150 |
| Nominali galia, kW | 14,10 / 16,10 |
| Šaldymo galia, kW | 14,10 |
| Šildymo galia, kW | 16,10 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -22 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,16~5,70 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 1,26~6,20 |
| Galia (kW) iki | 15.1 – 20.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 5,80 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,00 |
| SEER / SCOP | 5,80 / 4,00 |
| Energijos klasė | A+ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A+ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 2100 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 35–51 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 64 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 1650x235x675 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 946x810x410 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 41.7 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 90 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 3200 (5) |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 50 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 25 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -22 ~ 24 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 380-400V/3f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 5×2.5 mm² |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×2.5 mm² (ekranuotas) |
| Elektros instaliacijos srovė (maks.), A | 30 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 30 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Midea Kasetinis oro kondicionierius BREEZELESS+ 14,10/16,10 kW
2960,00 €
arba
296,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Serija | BREEZELESS+ |
| Vidinis blokas | MCD1-48HRFNX-QRD0W(GA) |
| Išorinis blokas | MOX630U-48HFN8-RRD0W(GA) |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 150 |
| Nominali galia, kW | 14,10 / 16,10 |
| Šaldymo galia, kW | 14,10 |
| Šildymo galia, kW | 16,10 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -22 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,17~5,60 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,99~5,38 |
| Galia (kW) iki | 15.1 – 20.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 5,80 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,00 |
| SEER / SCOP | 5,80 / 4,00 |
| Energijos klasė | A+ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A+ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 1900 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 38.5–51.5 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 64 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 830x245x830 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 946x810x410 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 29.3 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 90 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 30 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 3200 (5) |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 50 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 25 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -22 ~ 24 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 380-400V/3f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 5×2.5 mm² |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×2.5 mm² (ekranuotas) |
| Elektros instaliacijos srovė (maks.), A | 30 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 30 |
| Garantija | 2 metų garantija |
AUX Šilumos siurblys oras-vanduo 16,1/15 kW
5162,00 €
arba
516,20 € x 10 mėn.
| Gamintojas | AUX |
|---|---|
| Vidinis blokas | ACHP-H16/5R3HA-I |
| Išorinis blokas | ACHP-H16/5R3HA-O |
| Nominali galia, kW | 16,1 / 15 |
| Šildymo galia, kW | 16,10 |
| Šaldymo galia, kW | 15,00 |
| Galia (kW) iki | 10.1 – 15.0 |
| COP / EER | 4,521 / 3,40 |
| COP | 4,521 |
| EER | 3,40 |
| Energijos klasė | A+++ |
| Freonas | R32 |
| Elektrinis tenas, kW | 9 |
| Vidinio bloko maitinimas, V/Pv/Hz | 380/3/50 |
| Išorinio bloko maitinimas, V/Pv/Hz | 380/3/50 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 420x860x990 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 420x860x990 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 38 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 100 |
| Garantija | 2 metų garantija |
