(1.2 - 4.6)
Rodomi 2 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Daikin Sieninis šilumos siurblys Nordic Emura 3,00/3,20 kW, yra Wifi
2080,00 €
arba
208,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FTXTJ30AB |
| Išorinis blokas | RXTJ30A |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 30 |
| Nominali galia, kW | 3,00 / 3,20 |
| Šaldymo galia, kW | 3,00 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1.2 – 4.6) |
| Šildymo galia, kW | 3,20 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0.8 – 7.1) |
| Maksimali šildymo galia prie -15°C, kW | 4,8 |
| Maksimali šildymo galia prie -20°C, kW | 4,3 |
| Maksimali šildymo galia prie -25°C, kW | 3,7 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -30 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,75 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 5,17 |
| SEER / SCOP | 8,75 / 5,17 |
| Energijos klasė | A+++ / A+++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 738 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 19/24/31/41 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 49 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 970 (10) |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10 ~ 46 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -30 ~ 24 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1.0 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Sieninis šilumos siurblys Nordic Emura 3,00/3,20 kW, yra Wifi
2050,00 €
arba
205,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FTXTJ30AW |
| Išorinis blokas | RXTJ30A |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 30 |
| Nominali galia, kW | 3,00 / 3,20 |
| Šaldymo galia, kW | 3,00 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1.2 – 4.6) |
| Šildymo galia, kW | 3,20 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0.8 – 7.1) |
| Maksimali šildymo galia prie -15°C, kW | 4,8 |
| Maksimali šildymo galia prie -20°C, kW | 4,3 |
| Maksimali šildymo galia prie -25°C, kW | 3,7 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -30 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,75 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 5,17 |
| SEER / SCOP | 8,75 / 5,17 |
| Energijos klasė | A+++ / A+++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 738 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 19/24/31/41 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 49 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 970 (10) |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10 ~ 46 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -30 ~ 24 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1.0 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |