4,10
Rodomi 4 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
AUX Multi-split sistemos išorinė dalis 4,10/4,80 kW
838,00 €
arba
83,80 € x 10 mėn.
| Gamintojas | AUX |
|---|---|
| Išorinis blokas | 2M14 |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,10 / 4,80 |
| Šaldymo galia, kW | 4,10 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,8 – 4,51) |
| Šildymo galia, kW | 4,80 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (2,1 – 5,28) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -20 |
| Vidutinis el. gal. (šald./šild.), kW | 1.24 (0.2~2.1) / 1.15 (0.2~2.1) |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,16 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,06 |
| SEER / SCOP | 6,16 / 4,06 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas, m³/h | 2300 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 54 |
| Matmenys (WxHxD), mm | 800x315x545 |
| Svoris (netto), kg | 34 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 2 x 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 2 x 3/8 |
| Freono R32 kiekis, kg | 1,07 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 52 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -20 ~ 24 |
| Vidinių blokų kiekis | 1~2 |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Didžiausia srovė, A | 10 |
| Garantija | 2 metų garantija |
HTW Mobilus oro kondicionierius P31 4,10 kW
635,00 €
arba
63,50 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | P31 |
| Modelis | HTW-PC-041P31 |
| Tipas | Mobilūs |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,10 / – |
| Šaldymo galia, kW | 4,10 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,55 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | – |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 2,61 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | – |
| SEER / SCOP | 2,61 / – |
| Energijos klasė | A |
| Energijos klasė šaldyme | A |
| Oro srautas, m³/h | 400 |
| Garso slėgio lygis, dB(A) | 52/53/54 |
| Matmenys (WxHxD), mm | 470x752x382 |
| Svoris (netto), kg | 28,5 |
| Freonas | R290 |
| Užpildyto freono kiekis, kg | 0,26 |
| Darbinės temperatūros ribos, °C | 16~31 |
| Garantija | 2 metų garantija |
HTW Multisplit tipo oro kondicionieriaus išorinis blokas IX41B 4,10/4,40 kW
680,00 €
arba
68,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | IX41B |
| Modelis | HTW-MO2-041IX41B2R32 |
| Prijungiamų vidinių blokų skaičius | 2 |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,10 / 4,40 |
| Šaldymo galia, kW | 4,10 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,8 – 4,8) |
| Šildymo galia, kW | 4,40 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (1,5 – 5,0) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 5,60 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 3,80 |
| SEER / SCOP | 5,60 / 3,80 |
| Energijos klasė | A+ / A |
| Energijos klasė šaldyme | A+ |
| Energijos klasė šildyme | A |
| Oro srautas išoriniame bloke, m³/h | 2100 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 56 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 805x554x333 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 31,6 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 2 x 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 2 x 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 1,1 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 12 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 40 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 15 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15 ~ 24 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW | 1,27 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW | 1,18 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Multisplit tipo šilumos siurblio išorinis blokas (-25°C) Nordic multi light 4,10/4,40 kW
875,00 €
arba
87,50 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Serija | Nordic multi light |
| Modelis | CHML-U14RK2-NG |
| Prijungiamų vidinių blokų skaičius | 1-2 |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,10 / 4,40 |
| Šaldymo galia, kW | 4,10 |
| Šildymo galia, kW | 4,40 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -25 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,1 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,97 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,30 |
| Energijos klasė | A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Oro srautas išoriniame bloke, m³/h | 2300 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 52 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 822x550x352 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 52 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 2 x 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 2 x 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis, kg | 0,75 (<10 m) |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 40 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 15 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 43 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -25 ~ 24 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Išorinio bloko maitinimo kabelis, mm² | 2,5×3 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Garantija | 2 metų garantija |


