2,20
Rodomi 8 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Cooper&Hunter Sieninis oro kondicionierius VITAL inverter VITAL inverter 2,20/2,30 kW, yra Wifi
490,00 €
arba
49,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Serija | VITAL inverter |
| Modelis | CH-S07FTXF-NG |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,20 / 2,30 |
| Šaldymo galia, kW | 2,20 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,37 – 2,53) |
| Šildymo galia, kW | 2,30 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,51 – 2,60) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 0,69 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,64 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 5,10 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 3,80 |
| SEER / SCOP | 5,10 / 3,80 |
| Energijos klasė | A / A |
| Energijos klasė šaldyme | A |
| Energijos klasė šildyme | A |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 300/430/500/550 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 21/25/27/36 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 49 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 773x250x185 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 720x428x310 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 8,5 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 21,5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 0,58 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 16 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 15 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 5 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 43 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15 ~ 24 |
| Kompresoriaus tipas | Rotorinis |
| Sausinimas, l/val. | 0,6 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių kasetinis vidinis blokas 2,20/2,50 kW
1109,00 €
arba
110,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXZA20A |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,20 / 2,50 |
| Šaldymo galia, kW | 2,20 |
| Šildymo galia, kW | 2,50 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 32.0/29.5/25.5 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių kasetinis vidinis blokas 2,20/2,50 kW
969,00 €
arba
96,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXFQ20B |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,20 / 2,50 |
| Šaldymo galia, kW | 2,20 |
| Šildymo galia, kW | 2,50 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 31.0/29.0/28.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių ortakinis vidinis blokas 2,20/2,50 kW
969,00 €
arba
96,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXSQ20A |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,20 / 2,50 |
| Šaldymo galia, kW | 2,20 |
| Šildymo galia, kW | 2,50 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 30.0/28.0/25.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių ortakinis vidinis blokas 2,20/2,50 kW
829,00 €
arba
82,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXDQ20A3 |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,20 / 2,50 |
| Šaldymo galia, kW | 2,20 |
| Šildymo galia, kW | 2,50 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 33.0/31.0/27.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių sieninis vidinis blokas 2,20/2,50 kW
599,00 €
arba
59,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXAQ20A |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,20 / 2,50 |
| Šaldymo galia, kW | 2,20 |
| Šildymo galia, kW | 2,50 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 33/28.5 |
| Garantija | 2 metų garantija |
AUX Sieninis vidinis ortakinis blokas 2,20/2,50 kW
358,00 €
arba
35,80 € x 10 mėn.
| Gamintojas | AUX |
|---|---|
| Vidinis blokas | D07 |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,20 / 2,50 |
| Šaldymo galia, kW | 2,20 |
| Šildymo galia, kW | 2,50 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Oro srautas, m³/h | 380/450/600 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 28/31/35 |
| Matmenys (WxHxD), mm | 700x470x200 |
| Svoris (netto), kg | 18.5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Valdymo laidas tarp bloku | 3+1 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Multisplit tipo sieninis vidinis blokas VITAL inverter 2,20/2,30 kW, yra Wifi
235,00 €
arba
23,50 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Serija | VITAL inverter |
| Modelis | CH-S07FTXF-NG(I) |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,20 / 2,30 |
| Šaldymo galia, kW | 2,20 |
| Šildymo galia, kW | 2,30 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 300/430/500/550 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 21/25/27/36 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 773x250x185 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 8,5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Sausinimas, l/val. | 0,6 |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |

