(0,9 - 7,4)
Rezultatų: 1
Fujitsu Šilumos siurblys oras-oras Nordic KH 3,50/4,00 kW, yra Wifi
1779,00 €
arba
177,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Fujitsu |
|---|---|
| Serija | Nordic KH |
| Vidinis blokas | ASYG12KHCA |
| Išorinis blokas | AOYG12KHCAN |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,50 / 4,00 |
| Šaldymo galia, kW | 3,50 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 4,80) |
| Šildymo galia, kW | 4,00 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 7,4) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -25 |
| Elektros galingumas šaldyme (rated-max), kW | 0,76-1,50 |
| Elektros galingumas šildyme (rated-max), kW | 0,79-2,25 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 9,06 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,89 |
| SEER / SCOP | 9,06 / 4,89 |
| EER šaldyme, W/W | 4,61 |
| COP šildyme, W/W | 5,06 |
| Energijos klasė | A+++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šaldant, dB(A) | 42/37/33/23 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šildant, dB(A) | 41/35/31/23 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke (šaldant / šildant), dB(A) | 47/45 |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 295x940x270 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 620x790x290 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 14 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 36 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 15 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW / per metus | 135 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW / per metus | 1001 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10°C ~ 46°C |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -25°C ~ 24°C |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Drenažo prijungimo vamzdžiai, Vidiniam / išoriniam blokui, mm | 13,8/15,8 į 16,7 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Max. trasos ilgis (papildyta freono) / papildymas, m | 20(15) / 20 g/m |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 15 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |