(0,9 - 5,7)
Rodomi 2 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Fujitsu Ortakinis Split oro kondicionierius 30-200 Pa KHT 3,50/3,20 kW
1878,00 €
arba
187,80 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Fujitsu |
|---|---|
| Serija | KHT |
| Vidinis blokas | ARXG12KHTAP |
| Išorinis blokas | AOYG12KBTB |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,50 / 3,20 |
| Šaldymo galia, kW | 3,50 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 4,4) |
| Šildymo galia, kW | 3,20 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 5,7) |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Fujitsu Šilumos siurblys oras-oras Nordic KMCEN 2,50/3,20 kW, yra Wifi
1045,00 €
arba
104,50 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Fujitsu |
|---|---|
| Serija | Nordic KMCEN |
| Vidinis blokas | ASYG09KMCEN |
| Išorinis blokas | AOYG09KMCEN |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,50 / 3,20 |
| Šaldymo galia, kW | 2,50 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,0 – 3,8) |
| Šildymo galia, kW | 3,20 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 5,7) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -25 |
| Elektros galingumas šaldyme, kW | 0,54 (0,21-1,08) |
| Elektros galingumas šildyme, kW | 0,72 (0,18-2,35) |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,50 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,60 |
| SEER / SCOP | 6,50 / 4,60 |
| EER šaldyme, W/W | 4,63 |
| COP šildyme, W/W | 4,44 |
| Energijos klasė | A++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šaldant, dB(A) | 40/36/30/20 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šildant, dB(A) | 42/38/33/22 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke (šaldant / šildant), dB(A) | 48/43 |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 270x834x222 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 542x799x290 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 8,5 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 35 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 15 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | 10°C ~ 43°C |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -25°C ~ 24°C |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2,5 |
| Drenažo prijungimo vamzdžiai, Vidiniam / išoriniam blokui, mm | 13,8/15,8 į 16,7 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Max. trasos ilgis (papildyta freono) / papildymas, m | 20(15) / 20 g/m |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 15 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |