5,56
Rodomi 4 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
GREE Multi-Split tipo sistemos išorinė dalis FREE MATCH 5,30/5,56 kW
769,00 €
arba
76,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | GREE |
|---|---|
| Serija | FREE MATCH |
| Išorinis blokas | GWHD(18)NK6OO |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,30 / 5,56 |
| Šaldymo galia, kW | 5,30 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (2,14 – 5,8) |
| Šildymo galia, kW | 5,56 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (2,58 – 6,5) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -22 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,48 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 1,25 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,30 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,00 |
| SEER / SCOP | 6,30 / 4,00 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 50 |
| Matmenys (HxWxD), mm | 550x822x352 |
| Svoris (netto), kg | 32,0 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 x 2 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 x 2 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Freono kiekis / papildymas nuo, kg/m | 0,9 / 10 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 40 |
| Derinys | 1:2 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 43 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -22 ~ 24 |
| Minimalus vamzdyno ilgis, m | 3 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis iki tolimiausios vidinės dalies, m | 20 |
| Maksimalus aukščių skirtumas, m | 15 |
| Kompresoriaus tipas | Rotorinis |
| Įvado laidas, Ømm² | 3×1,5 |
| Elektros tiekimas / privedamas prie dalies, V-PhHz | 220-1-50 / išorinės |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,0 |
| Maksimali srovė šildyme, A | 5,55 |
| Maksimali srovė šaldyme, A | 6,56 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Garantija | 2 metų garantija |
HTW Multisplit tipo sieninis vidinis blokas IX21D4 5,20/5,56 kW, yra Wifi
295,00 €
arba
29,50 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | IX21D4 |
| Modelis | HTW-MSI-052IX21D4R32 |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,20 / 5,56 |
| Šaldymo galia, kW | 5,20 |
| Šildymo galia, kW | 5,56 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 540/680/840 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 22/26/36/42,5 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 957x302x213 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 10,0 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Darbinės temperatūros ribos, °C | 17~32 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW | 0,03 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW | 0,03 |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
HTW Multisplit tipo sieninis vidinis blokas IX21D3 5,20/5,56 kW, yra Wifi
244,00 €
arba
24,40 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | IX21D3 |
| Modelis | HTW-MSI-052IX21D3R32 |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,20 / 5,56 |
| Šaldymo galia, kW | 5,20 |
| Šildymo galia, kW | 5,56 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 540/680/840 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 25/30/37/44 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 957x302x213 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 10,0 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Darbinės temperatūros ribos, °C | 17~30 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW | 0,03 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW | 0,03 |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Wi-Fi modulis | USBWIFI01 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
HTW Sieninis oro kondicionierius IX21D4 5,20/5,56 kW, yra Wifi
815,00 €
arba
81,50 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | IX21D4 |
| Modelis | HTWS052IX21D4-R32 |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,20 / 5,56 |
| Šaldymo galia, kW | 5,20 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,34 – 5,83) |
| Šildymo galia, kW | 5,56 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (3,10 – 5,85) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 1,5 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 1,57 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 7,40 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,00 |
| SEER / SCOP | 7,40 / 4,00 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 540/680/840 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 25/26/36/42,5 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 56 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 957x302x213 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 805x554x330 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 10,0 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 32,7 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Kompresorius | GMCC |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 1,08 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 12 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 30 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 20 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15 ~ 30 |
| Darbinės temperatūros ribos, °C | 16~31 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
