3,81
Rodomi 4 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
GREE Sieninis šilumos siurblys LOMO NORDIC 3,51/3,81 kW, yra Wifi
550,00 €
arba
55,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | GREE |
|---|---|
| Serija | LOMO NORDIC |
| Vidinis blokas | GWH12QCXB-K6DNC2F/I |
| Išorinis blokas | GWH12AFC-K6DNA2F/O |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,51 / 3,81 |
| Šaldymo galia, kW | 3,51 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 4,4) |
| Šildymo galia, kW | 3,81 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,8 – 4,5) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -25 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 0,962 (0,22-1,4) |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,953 (0,22-1,55) |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 7,10 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 5,20 |
| SEER / SCOP | 7,10 / 5,20 |
| Energijos klasė | A++ / A+++ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 700/650/600/540/480/420/360 |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 289x845x209 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 555x732x330 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 11,0 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 24,5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 16 |
| Freono kiekis / papildymas nuo, kg/m | 0,57 / 5,0 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW / per metus | 173 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW / per metus | 888 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -25 ~ 30 |
| Darbinės temperatūros ribos vidiniame bloke, °C | 16 ~ 30 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke, dB(A) | 52 |
| Triukšmo lygis išoriniame bloke, dB(A) | 52 |
| Minimalus / maksimalus vamzdyno ilgis, m | 3 / 15 |
| Maksimalus aukščių skirtumas, m | 10 |
| Kompresoriaus tipas | Rotorinis |
| Įvado laidas, Ømm² | 3×1,0 |
| Elektros tiekimas / privedamas prie dalies, V-PhHz | 220-1-50 / išorinės |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Maksimali srovė šildyme, A | 4,6 |
| Maksimali srovė šaldyme, A | 4,3 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 10 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
GREE Sieninis šilumos siurblys AIRY BLACK 3,5/3,81 kW, yra Wifi
730,00 €
arba
73,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | GREE |
|---|---|
| Serija | AIRY BLACK |
| Vidinis blokas | GWH12AVCXD-K6DNA1A/I |
| Išorinis blokas | GWH12AVCXD-K6DNA1A/O |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,5 / 3,81 |
| Šaldymo galia, kW | 3,5 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,85–4,5) |
| Šildymo galia, kW | 3,81 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (1,0–4,9) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -25 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 0,87 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,95 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,5 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,6 |
| Naudingo veikimo koeficientas EER / COP, W/W | 4,0 / 4,0 |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Energijos klasė | A+++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 301x996x225 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 907x292x200 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 16 |
| Freono kiekis / papildymas nuo, kg/m | 0,8 / 5,0 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW / per metus | 144 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW / per metus | 913 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -25 ~ 30 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke, dB(A) | 53 |
| Triukšmo lygis išoriniame bloke, dB(A) | 53 |
| Kompresoriaus tipas | Rotorinis |
| Įvado laidas, vidinė dalis, Ømm² | 3×1,5 |
| Elektros tiekimas / privedamas prie dalies, V-PhHz | 220-1-50 / išorinės |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Maksimali srovė šildyme, A | 4,55 |
| Maksimali srovė šaldyme, A | 4,18 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 10 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
GREE Sieninis šilumos siurblys AIRY WHITE 3,5/3,81 kW, yra Wifi
740,00 €
arba
74,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | GREE |
|---|---|
| Serija | AIRY WHITE |
| Vidinis blokas | GWH12AVCXD-K6DNA1A/I |
| Išorinis blokas | GWH12AVCXD-K6DNA1A/O |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,5 / 3,81 |
| Šaldymo galia, kW | 3,5 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,85–4,5) |
| Šildymo galia, kW | 3,81 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (1,0–4,9) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -25 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 0,87 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,95 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,5 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,6 |
| Naudingo veikimo koeficientas EER / COP, W/W | 4,0 / 4,0 |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Energijos klasė | A+++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 301x996x225 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 907x292x200 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 16 |
| Freono kiekis / papildymas nuo, kg/m | 0,8 / 5,0 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW / per metus | 144 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW / per metus | 913 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -25 ~ 30 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke, dB(A) | 53 |
| Triukšmo lygis išoriniame bloke, dB(A) | 53 |
| Kompresoriaus tipas | Rotorinis |
| Įvado laidas, vidinė dalis, Ømm² | 3×1,5 |
| Elektros tiekimas / privedamas prie dalies, V-PhHz | 220-1-50 / išorinės |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Maksimali srovė šildyme, A | 4,55 |
| Maksimali srovė šaldyme, A | 4,18 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 10 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
GREE Multi-Split tipo sistemos vidinė sieninė dalis FREE MATCH 3,51/3,81 kW, yra Wifi
200,00 €
arba
20,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | GREE |
|---|---|
| Serija | FREE MATCH |
| Vidinis blokas | GWH12QCXB-K6DNC2F/I |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,51 / 3,81 |
| Šaldymo galia, kW | 3,51 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 4,4) |
| Šildymo galia, kW | 3,81 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,8 – 4,5) |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Garso slėgio lygis, dB(A) | 42/38/35/32/29/26/25 |
| Matmenys (HxWxD), mm | 289x845x209 |
| Svoris (netto), kg | 11,0 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |