2,93
Rodomi 5 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Midea Sieninis šilumos siurblys BREEZELESS E 2,60/2,93 kW, yra Wifi
690,00 €
arba
69,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Serija | BREEZELESS E |
| Vidinis blokas | CB1-09HRFN8-I |
| Išorinis blokas | MX2H-09RD6 |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 30 |
| Nominali galia, kW | 2,60 / 2,93 |
| Šaldymo galia, kW | 2,60 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,0 – 3,5) |
| Šildymo galia, kW | 2,93 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (1,0 – 4,0) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -25 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 0,09~1,30 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,10~1,29 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,50 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,60 |
| SEER / SCOP | 8,50 / 4,60 |
| Energijos klasė | A+++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 660 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 17.5/22.5/31.5/36.5/41 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 53 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 812x299x199 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 765x555x303 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 9.1 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 23.1 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 550 (5) |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 25 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 10 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -25 ~ 24 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 5×1.5 (ekranuotas) |
| Elektros instaliacijos srovė (maks.), A | 11 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 3 metų garantija |
Midea Sieninis šilumos siurblys SOLUNAR 2,60/2,93 kW, yra Wifi
540,00 €
arba
54,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Serija | SOLUNAR |
| Vidinis blokas | EF-09RD1H |
| Išorinis blokas | MX1H-09RD1H |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 30 |
| Nominali galia, kW | 2,60 / 2,93 |
| Šaldymo galia, kW | 2,60 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,08 – 3,2) |
| Šildymo galia, kW | 2,93 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,76 – 3,6) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -20 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 0,75~1,26 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 0,73~1,16 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 7,50 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,20 |
| SEER / SCOP | 7,50 / 4,20 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 510 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 20.5/24.5/34.5/38.5 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 54 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 723x286x199 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 720x495x270 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 7.5 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 20.4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 460 (5) |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 25 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 10 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -20 ~ 24 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 5×1.5 (ekranuotas) |
| Elektros instaliacijos srovė (maks.), A | 10 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 3 metų garantija |
MDV Sieninis šilumos siurblys MDV Blue XT -30C 2,60/2,93 kW, yra Wifi
745,00 €
arba
74,50 € x 10 mėn.
| Gamintojas | MDV |
|---|---|
| Serija | MDV Blue XT -30C |
| Vidinis blokas | XT-09HRFN8-QRD6 |
| Išorinis blokas | MOXT230-09HFN8-QRD6 |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 30 |
| Nominali galia, kW | 2,60 / 2,93 |
| Šaldymo galia, kW | 2,60 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,23 – 3,30) |
| Šildymo galia, kW | 2,93 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,84 – 3,72) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -30 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,80 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,60 |
| SEER / SCOP | 8,80 / 4,60 |
| Energijos klasė | A+++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 7,1/8,6/11,7 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 895x298x248 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 805x554x330 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 11,30 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 26,40 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Freono R32 kiekis, kg | 0,7 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -30 ~ 24 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke, dB(A) | 53,5 |
| Triukšmo lygis išoriniame bloke, dB(A) | 53,5 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke (min./max.), dB(A) | 18,4/21,5/32,5/40 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW | 0,60 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW | 0,62 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | ~220-240 /1 / 50 |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Vamzdyno max ilgis / aukštis | 25 / 10 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 5×1,5 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Midea Multi-Split tipo sistemos vidinė sieninė dalis 2,60/2,93 kW, yra Wifi
160,00 €
arba
16,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Vidinis blokas | MSAGBU-09HRFN8-QRD1GW(GA) |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 30 |
| Nominali galia, kW | 2,60 / 2,93 |
| Šaldymo galia, kW | 2,60 |
| Šildymo galia, kW | 2,93 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 560 |
| Garso slėgio lygis, dB(A) | 19/22/31/37 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 835x295x208 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 8,7 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 (ekranuotas) |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Multisplit tipo sieninis vidinis blokas Supreme continental 2,70/2,93 kW, yra Wifi
351,00 €
arba
35,10 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Serija | Supreme continental |
| Modelis | CH-S09FTXALSC/GD/BL/FB (I) |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 30 |
| Nominali galia, kW | 2,70 / 2,93 |
| Šaldymo galia, kW | 2,70 |
| Šildymo galia, kW | 2,93 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 390/420/440/470/540/570/610 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 18/22/26/35/37/39/41 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 865x290x210 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 10,5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Sausinimas, l/val. | 0,8 |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |

