1,90
Rodomi 4 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Daikin Mini VRV oro kondicionierių kasetinis vidinis blokas 1,70/1,90 kW
549,00 €
arba
54,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXZA15A |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 1,70 / 1,90 |
| Šaldymo galia, kW | 1,70 |
| Šildymo galia, kW | 1,90 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 31.5/28.0/25.5 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių ortakinis vidinis blokas 1,70/1,90 kW
939,00 €
arba
93,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXSQ15A |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 1,70 / 1,90 |
| Šaldymo galia, kW | 1,70 |
| Šildymo galia, kW | 1,90 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 29.5/28.0/25.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių ortakinis vidinis blokas 1,70/1,90 kW
819,00 €
arba
81,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXDQ15A3 |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 1,70 / 1,90 |
| Šaldymo galia, kW | 1,70 |
| Šildymo galia, kW | 1,90 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 32.0/31.0/27.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių sieninis vidinis blokas 1,70/1,90 kW
579,00 €
arba
57,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXAQ15A |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 1,70 / 1,90 |
| Šaldymo galia, kW | 1,70 |
| Šildymo galia, kW | 1,90 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 32/28.5 |
| Garantija | 2 metų garantija |