18,17
Rodomi 4 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Samsung Sieninis oro kondicionierius Cebu S2 2,00/2,20 kW, yra Wifi
730,00 €
arba
73,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Samsung |
|---|---|
| Serija | Cebu S2 |
| Vidinis blokas | AR50F07C1AHNEU |
| Išorinis blokas | AR50F07C1AHXEU |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,00 / 2,20 |
| Šaldymo galia, kW | 2,00 |
| Šildymo galia, kW | 18,17 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 7,60 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,20 |
| SEER / SCOP | 7,60 / 4,20 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 9,1 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 24,0 |
| Freonas | R32 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10~46 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15~24 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke, dB(A) | 45 |
| Triukšmo lygis išoriniame bloke, dB(A) | 45 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
HTW Kasetinis oro kondicionierius Admira 15,24/18,17 kW, yra Wifi
4077,00 €
arba
407,70 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | Admira |
| Modelis | HTW-C9-160ADMR32 |
| Vidinis blokas | HTW-C9I-160ADMR32 |
| Išorinis blokas | HTW-UOT3-160ADMR32 |
| Tipas | Kasetiniai |
| Panelės kodas | HTW-C9P-ADMR32 |
| Patalpoms iki, m² | 160 |
| Nominali galia, kW | 15,24 / 18,17 |
| Šaldymo galia, kW | 15,24 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (4,10 – 16,71) |
| Šildymo galia, kW | 18,17 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (4,40 – 19,93) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 5,00 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 5,55 |
| Galia (kW) iki | 15.1 – 20.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,30 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,00 |
| SEER / SCOP | 6,30 / 4,00 |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 1650/1850/2000 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 40/48/50,5/53 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 73 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 830x287x830 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 952x133x415 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 29,3 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 107,0 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 5/8 |
| Kompresorius | GMCC |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 3,0 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 24 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 75 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 30 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15 ~ 24 |
| Darbinės temperatūros ribos, °C | 16~30 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 380-415V/3f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 5×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,0 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 25 |
| Wi-Fi modulis | USBWIFI01 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
HTW Ortakinis oro kondicionierius Admira 15,24/18,17 kW, yra Wifi
3329,00 €
arba
332,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | Admira |
| Modelis | HTW-DT3-160ADMR32 |
| Vidinis blokas | HTW-DI-160ADMR32 |
| Išorinis blokas | HTW-UOT3-160ADMR32 |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 160 |
| Nominali galia, kW | 15,24 / 18,17 |
| Šaldymo galia, kW | 15,24 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (4,10 – 17,29) |
| Šildymo galia, kW | 18,17 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (4,40 – 20,52) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 5,25 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 5,15 |
| Galia (kW) iki | 15.1 – 20.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,10 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,00 |
| SEER / SCOP | 6,10 / 4,00 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 1820/2210/2600 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 47/49/52,5 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 64 |
| Nominalus statinis slėgis, Pa | 50 (0-160) |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 1200x300x874 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 952x1333x415 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 47,0 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 107,0 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 5/8 |
| Kompresorius | GMCC |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 3,0 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 24 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 75 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 30 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15 ~ 24 |
| Darbinės temperatūros ribos, °C | 16~30 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 380-415V/3f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 5×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,0 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 25 |
| Wi-Fi modulis | WIFIUFOIX43 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
HTW Palubinis - grindinis oro kondicionierius IX43 15,83/18,17 kW, yra Wifi
3950,00 €
arba
395,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | HTW |
|---|---|
| Serija | IX43 |
| Modelis | HTW-CFT3-160IX43R32 |
| Vidinis blokas | HTW-CFI-160IX43R32 |
| Išorinis blokas | HTW-UOT3-160IX43R32 |
| Tipas | Palubiniai-grindiniai |
| Patalpoms iki, m² | 160 |
| Nominali galia, kW | 15,83 / 18,17 |
| Šaldymo galia, kW | 15,83 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (5,28 – 17,0) |
| Šildymo galia, kW | 18,17 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (4,4 – 19,64) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Elektrinis galingumas šaldyme, kW | 6,06 |
| Elektrinis galingumas šildyme, kW | 6,20 |
| Galia (kW) iki | 15.1 – 20.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,10 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,00 |
| SEER / SCOP | 6,10 / 4,00 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 1426/1834/2454 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 42/47/54 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 66 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 675x235x675 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 952x1333x415 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 41,4 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 111,3 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 5/8 |
| Kompresorius | GMCC |
| Freonas | R32 |
| Užpildyto freono kiekis (5 m), kg | 2,95 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 30 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis, m | 65 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 30 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15 ~ 24 |
| Darbinės temperatūros ribos, °C | 16~30 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 380-415V/3f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 5×2,5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,0 |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 25 |
| Wi-Fi modulis | WIFIUFOIX43 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
