(2,9 - 10,0)
Rezultatų: 1
Fujitsu Oro kondicionierius KM Large 9,40/10,10 kW, yra Wifi
3126,00 €
arba
312,60 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Fujitsu |
|---|---|
| Serija | KM Large |
| Vidinis blokas | ASYH36KMTB |
| Išorinis blokas | AOYG36KMTB |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 100 |
| Nominali galia, kW | 9,40 / 10,10 |
| Šaldymo galia, kW | 9,40 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (2,9 – 10,0) |
| Šildymo galia, kW | 10,10 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (2,7 – 11,2) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Elektros galingumas šaldyme, kW | 3,160 |
| Elektros galingumas šildyme, kW | 2,730 |
| Galia (kW) iki | 10.1 – 15.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 6,14 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,52 |
| SEER / SCOP | 6,14 / 4,52 |
| EER šaldyme, W/W | 2,97 |
| COP šildyme, W/W | 3,70 |
| Energijos klasė | A++ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šaldant, dB(A) | 50/44/40/33 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šildant, dB(A) | 49/44/39/33 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke (šaldant / šildant), dB(A) | 55/55 |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 340x1150x280 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 788x940x320 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 18,5 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 52 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 5/8 |
| Freonas | R32 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 30 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW / per metus | 535 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW / per metus | 2198 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15°C ~ 46°C |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15°C ~ 24°C |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×4,0 |
| Drenažo prijungimo vamzdžiai, Vidiniam / išoriniam blokui, mm | 13,8/15,8 į 16,7 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Max. trasos ilgis (papildyta freono) / papildymas, m | 50(30) / 40 g/m |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 30 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |