(0,9 - 8,3)
Rezultatų: 1
Fujitsu Oro kondicionierius KM 7,10/8,00 kW, yra Wifi
2230,00 €
arba
223,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Fujitsu |
|---|---|
| Serija | KM |
| Vidinis blokas | ASYG24KMTE |
| Išorinis blokas | AOYG24KMTA |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 80 |
| Nominali galia, kW | 7,10 / 8,00 |
| Šaldymo galia, kW | 7,10 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 8,3) |
| Šildymo galia, kW | 8,00 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 10,1) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Elektros galingumas šaldyme, kW | 2,080 |
| Elektros galingumas šildyme, kW | 1,910 |
| Galia (kW) iki | 7.1 – 10.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 7,28 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,18 |
| SEER / SCOP | 7,28 / 4,18 |
| EER šaldyme, W/W | 3,41 |
| COP šildyme, W/W | 4,19 |
| Energijos klasė | A++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šaldant, dB(A) | 49/40/35/29 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šildant, dB(A) | 49/40/35/29 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke (šaldant / šildant), dB(A) | 54/52 |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 280x980x240 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 716x820x315 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 12,5 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 42 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Freonas | R32 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 25 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW / per metus | 341 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW / per metus | 2372 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10°C ~ 46°C |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15°C ~ 24°C |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2,5 |
| Drenažo prijungimo vamzdžiai, Vidiniam / išoriniam blokui, mm | 13,8/15,8 į 16,7 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×2,5 |
| Max. trasos ilgis (papildyta freono) / papildymas, m | 30(15) / 20 g/m |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 20 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |