(0,9 - 3,4)
Rezultatų: 1
Fujitsu Oro kondicionierius KG 2,50/2,80 kW, yra Wifi
1100,00 €
arba
110,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Fujitsu |
|---|---|
| Serija | KG |
| Vidinis blokas | ASYG09KGTF |
| Išorinis blokas | AOYG09KGCB |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,50 / 2,80 |
| Šaldymo galia, kW | 2,50 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 3,4) |
| Šildymo galia, kW | 2,80 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,9 – 5,4) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -15 |
| Elektros galingumas šaldyme, kW | 0,555 |
| Elektros galingumas šildyme, kW | 0,560 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,52 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 5,11 |
| SEER / SCOP | 8,52 / 5,11 |
| EER šaldyme, W/W | 4,50 |
| COP šildyme, W/W | 5,00 |
| Energijos klasė | A+++ / A+++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šaldant, dB(A) | 40/34/29/19 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, šildant, dB(A) | 42/36/31/21 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke (šaldant / šildant), dB(A) | 46/48 |
| Vidinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 270x834x215 |
| Išorinio bloko matmenys (HxWxD), mm | 540x799x290 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 10 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 30 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Maksimalus aukščio perkrytis, m | 15 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW / per metus | 103 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW / per metus | 658 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10°C ~ 46°C |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -15°C ~ 24°C |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Drenažo prijungimo vamzdžiai, Vidiniam / išoriniam blokui, mm | 13,8/15,8 į 16,7 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1,5 |
| Max. trasos ilgis (papildyta freono) / papildymas, m | 20(15) / 20 g/m |
| Elektros instaliacijos automatas, A | 15 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |