5,60
Rodomi 5 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Daikin Mini VRV oro kondicionierių kasetinis vidinis blokas 5,60/6,30 kW
1259,00 €
arba
125,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXZA50A |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,60 / 6,30 |
| Šaldymo galia, kW | 5,60 |
| Šildymo galia, kW | 6,30 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 43.0/40.0/33.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių kasetinis vidinis blokas 5,60/6,30 kW
1119,00 €
arba
111,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXFQ50B |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,60 / 6,30 |
| Šaldymo galia, kW | 5,60 |
| Šildymo galia, kW | 6,30 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 33.0/31.0/29.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių ortakinis vidinis blokas 5,60/6,30 kW
1089,00 €
arba
108,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXSQ50A |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,60 / 6,30 |
| Šaldymo galia, kW | 5,60 |
| Šildymo galia, kW | 6,30 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 35.0/32.0/29.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių ortakinis vidinis blokas 5,60/6,30 kW
999,00 €
arba
99,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXDQ50A3 |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,60 / 6,30 |
| Šaldymo galia, kW | 5,60 |
| Šildymo galia, kW | 6,30 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 35.0/33.0/29.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių sieninis vidinis blokas 5,60/6,30 kW
779,00 €
arba
77,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXAQ50A |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 60 |
| Nominali galia, kW | 5,60 / 6,30 |
| Šaldymo galia, kW | 5,60 |
| Šildymo galia, kW | 6,30 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 41/35.5 |
| Garantija | 2 metų garantija |