4,50
Rodomi 7 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Daikin Mini VRV oro kondicionierių kasetinis vidinis blokas 4,50/5,00 kW
1229,00 €
arba
122,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXZA40A |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,50 / 5,00 |
| Šaldymo galia, kW | 4,50 |
| Šildymo galia, kW | 5,00 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 37.0/32.0/28.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių kasetinis vidinis blokas 4,50/5,00 kW
1089,00 €
arba
108,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXFQ40B |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,50 / 5,00 |
| Šaldymo galia, kW | 4,50 |
| Šildymo galia, kW | 5,00 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 33.0/31.0/29.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių ortakinis vidinis blokas 4,50/5,00 kW
1049,00 €
arba
104,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXSQ40A |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,50 / 5,00 |
| Šaldymo galia, kW | 4,50 |
| Šildymo galia, kW | 5,00 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 35.0/32.0/29.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių ortakinis vidinis blokas 4,50/5,00 kW
889,00 €
arba
88,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXDQ40A3 |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,50 / 5,00 |
| Šaldymo galia, kW | 4,50 |
| Šildymo galia, kW | 5,00 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 34.0/32.0/28.0 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Mini VRV oro kondicionierių sieninis vidinis blokas 4,50/5,00 kW
739,00 €
arba
73,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FXAQ40A |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,50 / 5,00 |
| Šaldymo galia, kW | 4,50 |
| Šildymo galia, kW | 5,00 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 37/33.5 |
| Garantija | 2 metų garantija |
Panasonic Išorinis blokas 4,50/5,40 kW
1182,00 €
arba
118,20 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Panasonic |
|---|---|
| Išorinis blokas | CU-2Z41TBE |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,50 / 5,40 |
| Šaldymo galia, kW | 4,50 |
| Šildymo galia, kW | 5,40 |
| Galia (kW) iki | 5.1 – 7.0 |
| Freonas | R32 |
| Spalva | Balta |
| Garantija | 2 metų garantija |
Cooper&Hunter Multisplit tipo kasetinis vidinis blokas 4,50/5,00 kW
609,00 €
arba
60,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Cooper&Hunter |
|---|---|
| Modelis | CHML-IC18RK |
| Tipas | Kasetiniai |
| Patalpoms iki, m² | 50 |
| Nominali galia, kW | 4,50 / 5,00 |
| Šaldymo galia, kW | 4,50 |
| Šildymo galia, kW | 5,00 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 450/590/670/710 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 35/41/45/47 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 22,5 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/2 |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Garantija | 2 metų garantija |
