3,50
Rodomi 3 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Daikin Sieninis šilumos siurblys NORDIC Comfora 3,50/4,00 kW, yra Wifi
1540,00 €
arba
154,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FTXTP35A |
| Išorinis blokas | RXTP35A |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,50 / 4,00 |
| Šaldymo galia, kW | 3,50 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (0,8 – 4,4) |
| Šildymo galia, kW | 4,00 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (1,2 – 6,7) |
| Maksimali šildymo galia prie -15°C, kW | 4,4 |
| Maksimali šildymo galia prie -20°C, kW | 3,6 |
| Maksimali šildymo galia prie -25°C, kW | 3,2 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -30 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,51 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,85 |
| SEER / SCOP | 8,51 / 4,85 |
| Energijos klasė | A+++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 684 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 21/26/35/43 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 48 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 770x286x225 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 763x551x312 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 9 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 38 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 1100 (10) |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10 ~ 46 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -30 ~ 24 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis / aukščio perkrytis, m | 20 / 15 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1.0 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 16 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
MDV Sieninis šilumos siurblys Oasis -30C 3,50/4,30 kW, yra Wifi
1100,00 €
arba
110,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | MDV |
|---|---|
| Serija | Oasis -30C |
| Vidinis blokas | OP-12HRFN8-QRE3 |
| Išorinis blokas | MOX330-12HFN8-QRE3 |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,50 / 4,30 |
| Šaldymo galia, kW | 3,50 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,03 – 4,82) |
| Šildymo galia, kW | 4,30 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,75 – 7,20) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -30 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 9,20 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 5,30 |
| SEER / SCOP | 9,20 / 5,30 |
| Energijos klasė | A+++ / A+++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 5,7/8,3/9,6/10,8 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 895x298x248 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 805x554x330 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 12,70 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 32,30 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Freono R32 kiekis, kg | 0,9 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -30 ~ +30 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke, dB(A) | 55,5 |
| Triukšmo lygis išoriniame bloke, dB(A) | 55,5 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke (min./max.), dB(A) | 21/24/34/43 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW | 0,75 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW | 0,92 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | ~220-240 /1 / 50 |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Vamzdyno max ilgis / aukštis | 25 / 10 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 5×1,5 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
MDV Sieninis šilumos siurblys MDV Blue XT -30C 3,50/3,80 kW, yra Wifi
760,00 €
arba
76,00 € x 10 mėn.
| Gamintojas | MDV |
|---|---|
| Serija | MDV Blue XT -30C |
| Vidinis blokas | XT-12HRFN8-QRD6 |
| Išorinis blokas | MOXT230-12HFN8-QRD6 |
| Tipas | Sieniniai |
| Patalpoms iki, m² | 40 |
| Nominali galia, kW | 3,50 / 3,80 |
| Šaldymo galia, kW | 3,50 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,32 – 4,31) |
| Šildymo galia, kW | 3,80 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (0,88 – 4,40) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -30 |
| Galia (kW) iki | 3.6 – 5.0 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,50 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,60 |
| SEER / SCOP | 8,50 / 4,60 |
| Energijos klasė | A+++ / A++ |
| Energijos klasė šaldyme | A+++ |
| Energijos klasė šildyme | A++ |
| Oro srautas vidiniame bloke, m³/h | 7,1/8,6/11,7 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 895x298x248 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 805x554x330 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 11,30 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 26,40 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 1/4 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 3/8 |
| Freonas | R32 |
| Freono R32 kiekis, kg | 0,7 |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -15 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -30 ~ 24 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke, dB(A) | 53,5 |
| Triukšmo lygis išoriniame bloke, dB(A) | 53,5 |
| Triukšmo lygis vidiniame bloke (min./max.), dB(A) | 18,4/21,5/32,5/40 |
| Elektros sąnaudos šaldyme, kW | 0,90 |
| Elektros sąnaudos šildyme, kW | 0,95 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | ~220-240 /1 / 50 |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×1,5 |
| Vamzdyno max ilgis / aukštis | 25 / 10 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 5×1,5 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
