2,40
Rodomi 3 rezultataiRūšiuojama pagal populiarumą
Daikin Multi-Split tipo sistemos vidinė ortakinė dalis 2,40/3,20 kW, yra Wifi
625,00 €
arba
62,50 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FDXM25F9 |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,40 / 3,20 |
| Šaldymo galia, kW | 2,40 |
| Šildymo galia, kW | 3,20 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Oro srautas vidiniame bloke, šaldant (maks.), m³/h | 522 |
| Garso slėgio lygis, dB(A) | 27/33/35 |
| Išvystomas maksimalus statinis slėgis, Pa | 30 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 750x200x620 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 21 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1.0 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Ortakinis oro kondicionierius 2,40/3,20 kW, yra Wifi
1459,00 €
arba
145,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FDXM25F9 |
| Išorinis blokas | RXM25R9 |
| Tipas | Ortakiniai |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,40 / 3,20 |
| Šaldymo galia, kW | 2,40 |
| Šildymo galia, kW | 3,20 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | 3,2 |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -20 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 5,68 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,24 |
| SEER / SCOP | 5,68 / 4,24 |
| Energijos klasė | A+ / A+ |
| Energijos klasė šaldyme | A+ |
| Energijos klasė šildyme | A+ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 522 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 27/33/35 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 46 |
| Išvystomas maksimalus statinis slėgis, Pa | 30 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 750x200x620 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 765x550x285 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 21 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 32 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 760 (10) |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -20 ~ 24 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis / aukščio perkrytis, m | 20 / 15 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1.0 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 13 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |
Daikin Pastatomas grindinis oro kondicionierius Perfera 2,40/3,40 kW, yra Wifi
2199,00 €
arba
219,90 € x 10 mėn.
| Gamintojas | Daikin |
|---|---|
| Vidinis blokas | FVXM25A9 |
| Išorinis blokas | RXM25A |
| Patalpoms iki, m² | 25 |
| Nominali galia, kW | 2,40 / 3,40 |
| Šaldymo galia, kW | 2,40 |
| Šaldymo galia (nuo iki), kW | (1,3 – 3,5) |
| Šildymo galia, kW | 3,40 |
| Šildymo galia (nuo iki), kW | (1,3 – 4,7) |
| Efektyvus šildymas iki, °C | -21 |
| Galia (kW) iki | 1.0 – 3.5 |
| Naudingumo koeficientas šaldant SEER, W/W | 8,55 |
| Naudingumo koeficientas šildant SCOP, W/W | 4,65 |
| SEER / SCOP | 8,55 / 4,65 |
| Energijos klasė | A++ / A+++ |
| Energijos klasė šaldyme | A++ |
| Energijos klasė šildyme | A+++ |
| Oro srautas vidiniame bloke (maks.), m³/h | 552 |
| Garso slėgio lygis vidiniame bloke, dB(A) | 20/25/32/38 |
| Garso slėgio lygis išoriniame bloke, dB(A) | 46 |
| Vidinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 750x600x238 |
| Išorinio bloko matmenys (WxHxD), mm | 765x550x285 |
| Vidinio bloko svoris (netto), kg | 17 |
| Išorinio bloko svoris (netto), kg | 32 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo skysčiui, coliais | 3/8 |
| Pajungimo vamzdžio skersmuo dujoms, coliais | 1/4 |
| Freonas | R32 |
| Papildomas freono kiekis, gr / m | 20 |
| Užpildyto freono kiekis, gr (m) | 760 (10) |
| Darbinės temperatūros ribos šaldyme, °C | -10 ~ 50 |
| Darbinės temperatūros ribos šildyme, °C | -21 ~ 18 |
| Maksimalus vamzdyno ilgis / aukščio perkrytis, m | 20 / 15 |
| Elektros instaliacijos maitinimo privedimas | Išorinis |
| Elektros instaliacijos maitinimas | 220-240V/1f/50Hz |
| Maitinimo kabelis, mm² | 3×2.5 |
| Tarpblokinis kabelis, mm² | 4×1.0 |
| Elektros instaliacijos automatas (rekomend.), A | 13 |
| Wi-Fi valdymas | Taip |
| Garantija | 2 metų garantija |